Eşti aici

Echipa

Nadine Gogu,
Directoare CJI
e-mail: ngogu@ijc. md
  Anastasia Nani,
Directoare adjunctă, Centrul pentru Jurnalism Independent
e-mail: anani@ijc.md
Ina Grejdeanu,
Directoare pentru Dezvoltare Strategică
e-mail: igrejdeanu@ijc.md
   
Rodica Catareu,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: coordonator@ijc.md
  Veronica Coroi,
Asistentă de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: info@ijc.md
  Mariana Tabuncic,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: comunicare@ijc.md
Natalia Sarioglo,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: nsarioglo@ijc.md
Liliana Croitor,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: info@ijc.md
   
  Veronica Marin,
Coordonatoare Academică, Şcoala de Studii Avansate în Jurnalism
e-mail: coordonator@scoaladejurnalism.md
   
Tatiana Corai,
Editor, Departamentul Media Azi și Cercetare
e-mail: tcorai@ijc.md
Olga Lanovaia,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: otiganescu@ijc.md
Denis Tkaci,
Cameraman, Editor imagine, Departamentul Campanii și Producții
e-mail: denis.tkaci@gmail.com
Cristina Zavatin,
Coordonatoare de programe, Departamentul Media Azi și Cercetare
email: czavatin@ijc .md
Zina Gheața,
Coordonatoare de programe, Departamentul Politici și Legislație Media
e-mail: mlu@ijc .md
Angela Maximenco,
Contabilă-șefă, Departamentul Contabilitate
e-mail: accountant@ijc.md
   
  Petrică Braghiș,
Coordonator Resurse Tehnice, IT Specialist
e-mail: crt@ijc.md

 

  Dumitru Cernei,
Administrator, Șofer