Eşti aici

Echipa

Nadine Gogu,
Directoare CJI
e-mail: ngogu@ijc.md
Ina Grejdeanu,
Ofițer pentru Dezvoltare Strategică
e-mail: igrejdeanu@ijc.md
Cristina Bobîrcă,
Șefă de departament, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail:
cbobirca@ijc.md
Rodica Catareu,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: coordonator@ijc.md
Natalia Sarioglo,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: nsarioglo@ijc.md
Liliana Croitor,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: info@ijc.md
  Sorina Ștefârță,
Directoare, Şcoala de Studii Avansate în Jurnalism
e-mail: sorina.stefarta@scoaladejurnalism.md
  Veronica Marin,
Coordonatoare Academică, Şcoala de Studii Avansate în Jurnalism
e-mail: coordonator@scoaladejurnalism.md
Cristina Mogîldea Leva,
Șefă de departament, Departamentul Media Azi și Cercetare
cmogildea@ijc.md

 
Tatiana Corai,
Editor, Departamentul Media Azi și Cercetare
e-mail: tcorai@ijc.md
Olga Lanovaia,
Coordonatoare de programe, Departamentul Instruire și Comunicare
e-mail: otiganescu@ijc.md
Denis Rusu,
Cameraman, Editor imagine, Departamentul Campanii și Producții
email: denisrusu.md@gmail.com
Cristina Zavatin,
Coordonatoare de programe, Departamentul Media Azi și Cercetare
email: czavatin@ijc.md
Zina Gheața,
Coordonatoare de programe, Departamentul Politici și Legislație Media
e-mail: mlu@ijc.md
Angela Maximenco,
Contabilă-șefă, Departamentul Contabilitate
e-mail: accountant@ijc.md
Elena Ciumac,
Contabilă, Departamentul Contabilitate
Stela Boico,
Coordonator Resurse Tehnice, IT Specialist
e-mail: crt@ijc.md
  Dumitru Cernei,
Administrator, Șofer